41d7b1a8b4b15d719475fe49e75001c203c3af17.jpeg

درباره مانیشن

وارد فصل تابستان شده ایم و بازار خریدو فروش، رهن و اجاره داغ شده بنابراین کم کم خانه ها مسافران جدیدی را به خود می بینند. از عواملی که فصل تابستان را به عنوان فصل پررونق مسکن می دانند، بخاطر تعطیلی مدرسه ها، طولانی بودن روشنایی روز و آب و هوای خوب برای ساخت و ساز می باشد. هنگامی که مدرسه ها تعطیل می شوند، والدین و حتی افرادی که فرزند محصلی نداشته اند به دنبال یافتن خانه می روند.
پیدا کردن خانه، یکی از معضلات خانواده ها می باشد. حدود ۳۰ درصد خانواده ها فاقد خانه هستند که آماری قابل ملاحظه است.
خیلی از خانواده ها برای پیدا کردن خانه مناسب در بین دفاتر مشاوران املاک دائما در رفت و آمد هستند. مشاورین املاک، گزینه های انتخابی زیادی را برای مشتریان پیش رو میگذارند اما باز هم این تنوع، تنوع کافی و زیادی نیست چرا که یک مشاور به دلایل خاصی آن ملک را به مشتری نشان می دهد. لذا ممکن ملک نشان داده شده مورد پسند شما نباشد در حالی که ملکی که شما انتظار دارید و متناسب با شرایط شما هم هست، داشته باشند.

 

اصولا مشاوران املاک با تکنیک های اصولی بازاریابی به اصطلاح پا لای درب یا درب توی صورت وارد گفتگو می شوند و مشتری را به سمتی که خودشان میخواهند می کشانند. قطعا این کار مشاورین بیشتر به نفع خود بوده؛ چون ازین معامله سهمی به خودشون اختصاص داده شده که به کمیسیون شناخته می شود.
پلتفرم مانیشن بازار املاک را برای مشتریان راحت کرده است. مانیشن آرمان های خود را با این شعارها معرفی می کند: “افراد زیادی در جستجوی ملک شما هستند و مستاجرهای زیادی به دنبال ملک شما می گردد!”؛ قطعا هم همین گونه است. محدودیت و مشکلات زیادی وجود دارد که فرد به راحتی نتواند ملک مناسب خود را پیدا کند. مشکلاتی را که می توان برشمرد: بودجه ناکافی، مناسب نبودن محیط پیرامون، عدم آشنایی با جزییات خانه، نیت های افراد و… .
پلتفرم مانیشن یک بازار آنلاین املاک است که هر مالک می تواند ملک خود را همراه با عکس و شرح جزییات بیان کرده و خانه در لیست رهن، اجاره، فروش و معاوضه قرار بگیرد. هر مشتری، مستاجر و یا خریداری هم می تواند از پایگاه اطلاعاتی موجود در سایت استفاده و به جستجو بپردازد.
از دیگر امتیازهای مانیشن دسترسی به تمام نقاط ایران می باشد و خرید و فروش را از فاصله ی دور بدون نیاز به حضور فیزیکی امکان پذیر کرده است. علاوه بر مشاوره آنلاین توسط تیم متخصص سایت، مشاوران املاک درهر منطقه ای را هم معرفی می کند. تمام امکانات گفته شده توسط سایت مانیشن به صورت کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد.

درباره حمید چرم فروشان

بنیان‌گذار و مدیر پروژه

حمید مهندس IT هست و کارش را با شرکت اندریمان در سال 91 شروع کرد. تا سال 92 مشغول به فعالیت در زمنیه کدنویسی بود و با پروژه مشهدهوم و در ادامه مانیشن، به فعالیت در زمینه MBA علاقمند شد.

گالری ویژه

b_270_0_16777215_00_images_files_manishen.jpg b_270_0_16777215_00_images_files_manishen1.jpg

 

پیش نمایش محصول :

250,000ریال

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید

decoratieh

آخرین دوستانی که به ما پیوستند

  • Think Your Sports Medicine Is Safe? Ten Ways You Can Lose It Today ،
  • Use Anatomy To Make Someone Fall In Love With You ،
  • Medical Physics And Love Have Three Things In Common ،
  • Lies You've Been Told About Physiology ،
  • нужны деньги? тогда добавляйся в телеграм канал biz144 . ،
  • новый вид заработка в телеграм канале https://t.me/biz144 . ،
  • Добавляйся в телеграм канал https://t.me/biz144 и получи 2000 бонусных $ . ،
  • Новый заработок на теневых ресурсах. Информацию найдете в телеграм канале https://t.me/biz144 . ،
  • Новый заработок на теневых ресурсах. Информацию найдете в телеграм канале https://t.me/biz144 . ،
  • Добавляйся в телеграм канал @biz144 и получи 2000 бонусных $ . ،

مشاوره کسب و کار

پربازدیدترین ها